Bunia

Wiek3 miesiące

Miesiąc temu pod naszą opiekę trafiła trzymiesięczna, wychudzona i bardzo chora koteczka.

Miała rany na łapkach i ogonku.

Kotka została znaleziona w Ustroniu na ul. Andrzeja Brody.

Przez cały czas przyjmuje antybiotyk. Kotka była dzika i bardzo źle znosiła dotyk człowieka. Była przerażona gdy brało się ją na ręce ale nigdy nie wyciągała pazurków. Leczenie trwa nadal ale widać efekty. Kotka przybrała na wadze i zaczęła się bawić.

Na dzień dzisiejszy nie możemy jej jeszcze zaszczepić i odrobaczyć.

Serdecznie dziękujemy prywatnej osobie, która przekazała pieniądze na leczenie koteczki.

Kontakt z opiekunem

Alicja Cieślar