Wikunia

Wiek
Stan zdrowiazdrowa

Piątkowe popołudnie w Ustroniu Polanie na poboczu drogi zatrzymuje się samochód a potem szybko odjeżdża. Niby nic takiego ale po chwili z trawy dobiega popiskiwanie. Dobrze, że ktoś szedł na spacer z psem. Tak kotka (2,5 miesiąca) trafiła do naszej wolontariuszki. Wikunia została odrobaczona i zaszczepiona. Doskonale ułożyła swoje relacje z pozostałymi kotkami i z czterema psami. Załatwia się do kuwety. A największy walor to miły charakter oraz ciekawe umaszczenie.
Wikunia czeka na swój domek.