Maleńkie koteczki !!!

Wiek3 miesiące
Gatunekkot europejski
Rasadachowiec

Rodzeństwo porzucone w Wiśle powoli rozgląda się za domkami- takimi najlepszymi i przede wszystkim ODPOWIEDZIALNYMI !
Do adopcji trzy siostry, mają ok 3 miesięcy, są odrobaczone i zaszczepione.
Te puchate, śliczne kuleczki potrzebują jeszcze wiele uwagi i czasu. Ładnie korzystają z kuwetki, lubią towarzystwo innych kotów, myślę, że łatwo je będzie zaprzyjaźnić z lubiącym koty psiakiem.
Proszę o przemyślenie adopcji- kotki żyją kilkanaście lat.
Obowiązuje wizyta przed i po- adopcyjna, podpisanie umowy adopcyjnej oraz wykonanie kastracji/ sterylizacji- jest bezwzględnym warunkiem !!!
Kotki raczej w dwupaku lub na „dokocenie ” ale opcji „rozpieszczony jedynak” też nie wykluczam 😉
Przebywają pod opieką Stowarzyszenia „AS” w domu tymczasowym w Brennej.
Kontakt: 515801605