Madzia

Wiek10 miesięcy
Stan zdrowiazdrowa, odrobaczoa i zaszczepiona

Do jednej z przychodni przyniesiono dziesięciomiesięczną kotkę z chorym ogonkiem. Gdy lekarz stwierdził, że konieczna jest amputacja części ogonka właściciele podjęli decyzję o uśpieniu kota bo bez ogona już im się nie podobał. Lekarz nie zgodził się i kotka została w przychodni gdzie troskliwie się nią zajęto a ogonek został częściowo amputowany. Kotka została zaszczepiona i odrobaczona i już całkowicie zdrowa trafiła do naszej wolontariuszki.
Madzia uwielbia towarzystwo ludzi. Przebywa w domu tymczasowym w Ustroniu.