Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt „AS” zostało założone w 2003 roku. Naszym celem jest:

– działanie na rzecz humanitarnego traktowania zwierząt,
– otoczenie opieką starych i chorych zwierząt,
– przeciwdziałanie wszelkim formom stosowania okrucieństwa wobec zwierząt,
– krzewienia wśród dzieci i młodzieży idei ochrony środowiska i ochrony świata zwierząt,
– prowadzenie działań zmierzających do regulacji populacji bezdomnych zwierząt,
– współdziałanie z właściwymi instytucjami w zakresie ujawnienia i ścigania przestępstw i wykroczeń dotyczących praw zwierząt,
– oraz wiele innych działań wynikających ze statutu Stowarzyszenia „AS”.

Jesteśmy grupą osób z Ustronia, Cieszyna, Wisły, Skoczowa, Brennej i okolic, która od lat pomagała, pomaga i będzie pomagać zwierzętom. Zapraszamy do współpracy jako dom tymczasowy dla kota czy psa, albo w pomocy organizacji przewozu zwierząt. Osoby, które nie mogą stworzyć domów tymczasowych mogą pomóc w opiece nad zwierzętami w domach wolontariuszy, np. czyszczenie keneli w których przebywają koty po sterylizacjach, czy w wyprowadzaniu psów na spacery. Jesteśmy grupą osób, która nie tylko pomaga zwierzętom, ale  też wspieramy się wzajemnie.

Nr konta: 22 8129 0004 2001 0016 0847 0001
Wpłaty prosimy uzupełnić dopiskiem „Dla Czworonogów ”
Stowarzyszenie „AS”zaprasza wszystkich chętnych do współpracy.