Wizyta w przedszkolu :)

Wolontariuszka Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt „AS” została zaproszona do przedszkola nr 2 w Ustroniu.
Tematem spotkania były oczywiście zwierzęta. Dzieci wysłuchały opowieści, jak zwierzęta przygotowują się do zimy i jak człowiek może pomóc przetrwać im ten trudny czas.
Przedszkolaczki mogły też poznać dwa kotki, które zawitały do przedszkola. Była to kotka Balbinka i kot Amor. Każe dziecko miało możliwość przytulić i pogłaskać kota.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie oraz za piękną laurkę !!!