Strzał łaski, czyli jak w Ustroniu strzelano!

W dniu 18.10.2018 na stronie internetowej Super Ekspresu opublikowano zdjęcie i notatkę:
„W czwartek rano w miejscowości Ustroń na Śląsku myśliwy koła łowieckiego strzelał do jelenia w pobliżu domków jednorodzinnych i kompleksu hotelowego. Kuracjusze i dzieci z przerażeniem patrzyli jak zwierze wyzionęło ducha.”

źródło: www.se.pl

W dniu 25 października tematem zajęła się Gazeta Ustrońska opublikowała wyjaśnienia policji i prezesa Koła Łowieckiego.

Nie mogliśmy pozostawić tego bez odpowiedzi i w ostatnim numerze Gazety Ustrońskiej została wydrukowana nasza polemika: