Kotek z Jasienicy

Pod nasza opiekę trafiła mała koteczka. Ona i jej rodzeństwo miała wiele szczęścia, że na jej drodze stanęło tyle dobrych ludzi. Najpierw ich bezdomna kocia mama znalazła opiekę i ciepły kącik w pobliżu sklepu. A gdy urodziły się kociaki to dla trójki, personel sklepu znalazł domy. Ostatni trafił do naszego Stowarzyszenia. Po kilku dniach i dla niego udało się znaleźć dom.

Mama kociąt mogła zostać w dotychczasowym lokum gdzie ma zapewnioną opiekę. Została też wysterylizowana. Na koszt sterylizacji złożył się personel sklepu.