Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt "AS" - Animals Security

Kup karmę dla psiaka- subskrypcja miesięczna 150zł

Czy wiesz, że miliony wspaniałych psów ze schronisk na całym świecie czekają na kochające domy? Te niewiarygodne stworzenia pragną tylko jednego – miłości i troski. Ty możesz stać się ich bohaterem, zmieniając ich życie na lepsze. A wszystko zaczyna się od czegoś tak prostego, jak zapewnienie im zdrowej i pełnowartościowej karmy.

Dlatego chcemy Cię zaprosić do naszej misji – misji, która nie tylko napełni Twoje serce radością, ale także sprawi, że te psiaki otrzymają najlepszą opiekę żywieniową. Nasza subskrypcja miesięczna to doskonały sposób, abyś mógł regularnie dostarczać karmę dla psów ze schroniska, jednocześnie ułatwiając sobie życie.

Kiedy dołączysz do naszej subskrypcji, przekazujesz nie tylko środki pieniężne na karmę, ale także miłość i nadzieję.

Wszystkie te psy, które przeszły przez trudne chwile i tęsknią za stałym domem, zasługują na codzienny posiłek pełen zdrowych składników. Dzięki Twojej hojności, możemy dostarczać im odpowiednią karmę, która zaspokaja ich potrzeby żywieniowe i wspiera ich zdrowie.

Subskrypcja miesięczna to idealne rozwiązanie dla Ciebie.  Co miesiąc, w Twoim imieniu dostarczymy pieskom wysokiej jakości produkty, tak aby mógły cieszyć się pełnowartościowym posiłkiem każdego dnia.

Nie tylko to, ale Twoje wsparcie będzie miało ogromny wpływ na życie tych czworonożnych przyjaciół. Dzięki subskrypcji, będziemy w stanie zapewnić im lepszą opiekę medyczną, zabawki, a także wsparcie edukacyjne, które pomaga im przygotować się do życia w nowym domu.

Przyłączając się do naszej subskrypcji, stajesz się częścią czegoś większego niż tylko dostarczanie karmy. Twój wkład pomaga zbudować mosty między człowiekiem a psem, przywracając wiarę w szczęśliwe zakończenia dla tych niesamowitych istot. Dajesz im nadzieję na lepszą przyszłość.

Nie czekaj dłużej, czas działać! Twoje serce wie, że to właściwe rozwiązanie. Subskrybuj teraz naszą karmę dla psów ze schroniska i spraw, by ich ogony znowu zaczęły machać z radością.

Dołącz do naszej misji i pozwól, by Twoja miłość miała realny wpływ na życie psów, które tak bardzo tego potrzebują. Subskrybuj już dziś i stań się ich bohaterem!

Dziękujemy Ci za Twoje serce pełne dobroci.


Wspierają nas

O nas

Krótko o nas

STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT „AS”ANIMALS SECURITY
43-450 USTROŃ UL. JANA CHOLEWY 12

Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt "AS" Animals Security - "Koci Kącik"
Pomagajmy psom z regionu cieszyńskiego

tel 606 911 687 ; 507 530 079; 502 242 904; 515 801 605

KRS 0000169673 /NIP5482387921/REGON 072875544
Nr konta:22 8129 0004 2001 0016 0847 0001